INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  21.01.2010
baby_killud_223344.jpg

*Osad inimesed ei tea, kuidas raputatakse lund kingade pealt maha. Ameerikas Tennessees arreteeriti mees peale seda, kui ta oli relvaga ähvardanud oma naabrit, sest too oli lund oma jalgadelt liiga naabri korteri lähedal maha raputanud. Nii olla John Shepardson ärganud naabri laamendamise peale ülesse. Shepardsoni süüdistatakse kallaletungis.

*Üks Ameerika mees tahtis ilmtingimata vanglasse sattuda. Portlandi politsei esindaja sõnul oli 46-aastane mees ulatanud transpordifirma FedExi kontoris lipiku, millel oli kirjas, et tegemist on rööviga. Ta ootab politseid õues ning palus ka kirja lõpus kohe vabandust. Politseinikud leidsidki mehe õuest ja viisid ta trellide taha. Teda aga ei süüdistata röövis, sest faktiliselt sellist asja ju ei juhtunud.

 *Inglismaal alustas tööd väike, kuid krapsakas seadusesilm. Cornwallis ja Devonis politseinikuna töötav Robin Porti pikkuseks on kõigest 155 senti. Selle näitaja poolest on ta saareriigi väikseim esindaja. See aga ei tähenda, et ta oleks kuidagi tossike, sest esimeste kuudega on ta sooritanud juba 17 arreteerimist. Port räägib, mõnikord patrullis käies kuuleb ta kommentaare joobes kodanikelt, kuid mis puutub naljadesse, mis tehtud lühikestest inimestest, siis on ta neid kõike kuulnud.

Foto: All Over Press

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster