INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  23.01.2010
kild2_224136.jpg

*Šotimaal asuv suusakeskus suleti nädalavahetusel ja seda üsna erilise põhjuse pärast. Nimelt oli seal liiga palju lund. Suusakeskus ei usu, et ta suudab nõlvad selle nädalavahetusega puhtaks lükata. Hetkel elatakse Inglismaal 30 aasta kõige külmemat talve ning viimasel ajal on kõige rohkem rappida saanud just Šotimaa.

*Minneapolises on toit nii hea, et see peatab lennuliikluse. Lennuametnikud hetkel kaht juhtumit, kus kaks lendurit maandusid jäätunud järve jääle, et pääseda sööma lähedalasuvasse restorani. Väidetavalt janunesid piloodid toidukoha hamburgeri järele. Kas oli meestel nälg või mitte, kuid piloodid rikkusid seadust, mis keelab jääle maanduda.

*Töötule Poola naisele määrati rekordilised maksutrahv, sest naist süüdistatakse töötamises lõbunaisena ning teenuse pealt riigile maksude mittemaksmises. Nüüd peab töötu eevatütar tagataskust leidma tsirka 9 miljonit krooni. Naine oli rääkinud, et ta teenis oma keha müümisega 55 miljonit, lisades, et tema kliendid olid hämmastavalt lahked.

Foto: All Over Press

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster