INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
15. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  16.12.2009
killud_231734.jpg

*Grupp Saksa mehi tekitas tõelise kaose, kui ehitasid aiatööriistadest 8-kohalise rongi, millega mingi reaalsele rongiliipritele sõitma. Rongiliiklus trollide tegevuse tõttu peatati ja politsei pidi kasutama helikopteri abi, et meeste tegevus peatada. Alkoholil ei olnud seekord selle juhtumiga mingit seost.

*Florida politsei arreteeris 25-aastase mehe Daniel Bossi peale seda kui nad olid kiirtoidukohas koos oma abikaasaga maha pidanud toidusõja. Paari vahel läks keset söömist nagistamiseks ja naine kallas limonaadi mehe hamburgeri peale. Siis lõi lained pea kohal kokku mehel, kes võttis burxi ja hõõrus selle naise näo peale laiali. Peale seda hakkas ta naist raevukalt toidutükkidega loopima.

 *Inglise Trinity Close-nimelises külas ei ole jõuluvalgustuse pealt kokku hoitud. Kuus peret on kaunistanud oma majad üle 310 000 kroonise jõuluvalgustussüsteemiga. Kuid see on seda väärt, sest iga maja valgustab ligi 100 000 värvilist lambikest. Mingi enesekeskse aktsiooniga tegemist ei ole. Seda vaatemängu saabub vaatama inimesi kogu saareriigist ning pered küsivalt neilt raha heategevusele.

Foto: All Over Press

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster