INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. oktoober 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  16.11.2009
killud3_233958.jpg

*Inglise politseid ei saa kiita just väga intensiivses ajude kasutamises. Nimelt vaatasid politseinikud telekanali Sky uudistesaadet kus näidati värsket jalgpallimäsu. Uudise edastamisel ei kasutatud pildi näol mitte mäsu ennast vaid jalgpallihuligaanidest tehtud mängufilmi. Politseinikud sellest aru ei saanud ning palusid telejaamal saata nende meeste näopildid ning levitasid neid kogu linnas. Tegelikkuses oli nende meeste näol tegemist tuntud briti näitlejatega, kes tegid lihtsalt oma rolli. Politsei esindaja nüüd vabandab juhtunu ees, lisades, et neil oli lihtsalt üks halb päev. Huligaanifilmi tegijad olid aga tasuta reklaamikampaaniast vaimustuses.

*Itaalia mootorrattur sai enda üllatuseks kiiruse ületamise eest 4700 kroonise trahvi. 26-aastane Paolo Turina tegevuse jäädvustas automaatne kiiruskaamera, mis mõõtis mehe kiiruseks üle 600 km/h. Umbes sama kiiresti lendavad lennukid. Turina aga ajab sõrgu vastu ning väidab, et tema nii kiiret imepilli ei oma. Kui tema raudsuksu nii kiiresti kimaks, siis registreeruks ta kohe maailmameistrivõistlustele.

*Kanada kohtunik vihastas lõplikult 12-aastase poisi peale, kes terroriseeris oma käitumisega kohalikku kogukonda. Lapsuke lõhkus kooli aknaid, peksis koolikaaslasi ja hirmutas õpetajaid. Isegi eelnevad kohtu poolt määratud lähenemiskeelud mürsikule ei mõjunud. Lõpuks leidis kohtunik õiglase karistuse: ametnikel kästi konfiskeerida põngerja mängukonsool Nintendo Wii, kuniks ta oskab käituda. Poisi jurist protesteeris otsuse öeldes, et tema klient on vaid valestimõistetud süütu väike ingel.

Foto: All Over Press

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster