INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  18.11.2009
killud2_233154.jpg

*Inglise paar võitis aasta tagasi lotoga üle 78 miljoni krooni, kuid see ei ole neid ihnsaid inimesi õnneks muutnud. Vanas eas paar elas enne suurt võitu valla poolt toetataval üüripinnal, mis oli mõeldud kõige vaesematele. Miljonitest hoolimata Stan ja Pat Cable ei taha oma majast välja kolida, mille kuuüür on tsirka 3200 krooni. See on vihale ajanud ülejäänud Suffolki vaesed, kellede meelest ei tohiks miljonärid elada vaestele mõeldud elamistes. Mees aga räägib otsuse kohta elamine alles jätta, et nad on seal õnnelikud ja neile meeldivad naabrid.

*Ameerika kohtunik karistas 56-aastast naist ja tema 35-aastast tütar selle eest, et nad varastasid 9-aastaselt tüdrukult tema sünnipäeval talle kingitud kaardi. Ema ja tütar pidid kohtumaja ees seisma üle nelja tunni käes silt, millel oli tekst: „Me varastasime 9-aastaselt tüdrukult tema sünnipäeval! Ära varasta või ka sinuga juhtub nii.“ Lisaks määrati kriminaalidele tingimisi karistus.

*Ameerika isa Dave Brady sai ägeda idee viia oma tütre kooli ligi kahemeetrine alligaator. Mehe eesmärgiks oli pidada loeng nende reptiilide elust. Kõik ei läinud nagu plaanitud, sest loom lasi jalga ning libises kooli lähedal asuvasse järve. Krokut ei ole veel leitud ja nüüd kardetakse koolis, et ta võib igal hetkel toiduotsinguteks kooli naasta.

Foto: All Over Press

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster