INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
12. november 2019

Uudised

Suitsetamisest  24.07.2006
Kirsti_must-valge_221754.jpg Kõige hullemini virisevad teemal „vastik suitsuhais” ikka need endised suitsetajad. Oi kuidas ma ei kannatanud vanasti sellist virisemist! Siis olin ma ise ju see „vastiku haisu tekitaja”. Mulle meeldis suitsetada, tõesti! Ääretult mõnus ajaviide. Ootasid kedagi-tegid suitsu, lobisesid kohvitassi taga-tegid suitsu, mõtlesid-tegid suitsu! Kõik noomisid:mees, ema, tütar. Aga mulle meeldis suitsetada ja ma ei kavatsenudki loobuda. Ühel hetkel, täpsemalt 30.jaanuaril 2005 aastal, ma ei saanud enam suitsetada. Paha hakkas. Minu keha tundis, et aitab! Nüüd hakkab siin kasvama üks väike tulevane ilmakodanik ja ei mingeid mürke enam.
Nii sai minust see „suitsuhaisu – viriseja”. Muidugi ei saa ma pead anda, et ma never ei tee ühtegi suitsu, aga vaadates noori emasid, kellel üks käsi on lapse peos ja teine hoiab suitsu....Selline ma olla ei taha! Õnneks ma märkan seda ja õnneks tekitab see ebameeldiva emotsiooni! Nii, et suitsetajad, eriti naised, vaadake ka ja vaadake kriitiliselt! Ja eriti kriitiliselt siis ennast. Äkki saab teist ka hoopis „see viriseja”.
Puhtama õhu nimel! Kirsti.
Kommentaarid: [5]

Betty Boo 24.07.2006 10:16
Tuttav tunne. Mina küll suitsetan, aga suitsuhaisu mai seedi. Minu jaoks on täiesti mõistetamatu see, kuidas mõned inimesed saavad kodus sees suitsetada....jak, toad on koguaeg läppunud haisu täis. Aga vaat suitsetamine kui protsess on mõnus....kuidagi ei saa lahti.
Deisi 24.07.2006 12:51
suitsetamine ongi nõme ja hais on ka nõme. Varsti on pidu läbi nagu Inglismaal, kus enam avalikes kohtades sigaretti teha ei tohi.
lemmik 24.07.2006 21:26
tahaks ka maha jätta, aga iseloomu ei ole!
Nipi 25.07.2006 10:02
raseduse ajal ja toites ei tõmbanud, aga nüüd jälle pahe küljes. Aga minu tutvusringkonnas on ka paljud maha jätnud, nii et peaks ennast ka kätte võtma....aga hais on vastik küll ja kui kuskilt peolt tuled haised nagu tõhk...mõni tõmbab veel eriti odavaid ja haisvaid variante.
flicha 26.07.2006 21:12
Õnnega koos, et ei suitseta..raha jääb ikka üle ja tervis ka endale kallis. Aga jah....ei meeldi, kui avalikes kohtades sul kõrval tossutatakse!
Neiud-naised, jätke see suits maha!
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster