INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Tallinna Kaubamaja avab Baltimaade suurima Ilumaailma  12.05.2009
uus_il_1_193954.jpg

Homme avab Tallinna Kaubamaja Baltimaade suurima Ilumaailma, kus 2400 ruutmeetrisel ainulaadsete teemapiirkondadega müügipinnal on esindatud üle 400 kaubamärgi.

„Kaubamaja Ilumaailm on Baltikumis parima valikuga ilutoodete ostukoht,“ lausus Tallinna Kaubamaja müügi- ja turundusdirektor Enn Parel. „Laienemisega tehti ruumi 50 uuele kaubamärgile, nende hulgas on ka selliseid, mida Ida-Euroopast ja isegi Soomest seni osta ei saanud. Valik on laienenud nii tava- kui eksklusiivtoodete hulgas, kuid suurimat tähelepanu on pööratud loodustoodetele.“

Ilumaailma juhataja Inge Kuuri sõnul on iluosakonna uue kontseptsiooni väljamõtlemisel arvestatud eelkõige loogilist tootepaigutust. „Kliendile on väga oluline, et kõik vajalik oleks hõlpsalt leitav. Sellepärast on Ilumaailmas loodud disainilt hästi eristatavad spaa-, loodus-, doktoribrändide ja eksklusiivkosmeetika piirkonnad ning lõhnatuba,“ tutvustas Inge Kuur. „Piirkondade esile tõstmiseks on kasutatud ühiseid kokkuvõtvaid nimetusi, näiteks „heaolu oaas“, „ilukliinik“ ja „looduse võlu“, mis juba kaugelt õige suuna kätte näitavad.“

Erilist tähelepanu on uues Ilumaailmas pööratud meestele. „Maskuliinsetes toonides piirkond eristub hästi üldisest heledast foonist. Spetsiaalselt meeste ilutoodete alalt leiab kõik vajaliku žiletist kuni isikupärase parfüümini ning pakutakse ka eraldi meeste ilunõustamist,“ rääkis Inge Kuur.

Värskenduskuuri ja asukoha muutuse on läbi teinud näo- ja kehahooldusi pakkuv Matis & Darphin Ilustuudio. Küünestuudios pakub nüüdsest teenust ka OPI kaubamärk. Vastvalminud meigitoas saab nautida Ilumaailma meigikunstnike ja ilunõustajate teenust. Ilutoodete kampaaniate keskpunktiks saab uhiuus lava, kus toimuvad uute toodete esitlused, kliendiüritused jm.

Värsketest kaubamärkidest lisandus Ilumaailma teiste hulgas Sisley, Annick Goutal, dr. Hauschka, dr. Adam, Sundari, Pikenz, Kibio, Institut Karite, Methode Jeanne Piaubert jt. Ilumaailmas esitletakse esmakordselt Eestis ja lähemates Euroopa pealinnades seni kättesaamatut luksuslikku Giorgio Armani kosmeetikat.

Kuni 28. maini on kevadise lõhnavaliku juures välja pandud näitus „Eesti moekunstnik Barbie’le“, kus saab esmakordselt näha paarikümne Eesti moedisaineri loomingut Barbie-nukkude seljas, teiste hulgas Tiina Talumehe, Vassilissa, Gerly Tinni, Hanna Korsari, Kirill Safonovi ja Tiiu Roosmaa töid. I

lumaailm asub endises asukohas Viru Keskuse 1. korrusel, kuid on laienenud ligi 700 m² võrra – seoses naiste kingade ja kottide ning sukkade-sokkide piirkonna kolimisega uude eraldiseisvasse Naiste Kingamaailma A-maja esimesel korrusel.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster