INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  09.05.2009
eit_205056.jpg

*Ühendriikides on ülekaalulised inimesed hakanud oma õigusi kaitsma ja nõuavad, et liiga palju ei aetaks juttu tervislikust söömisest ja sportimisest. Ja üldse ei tohiks inimestele survet avaldada seoses kaalu langetamisega ja kõiksugu dieetidega. Grupp inimesi on internetti loonud mitmeid dieedivastaseid blogisid, kus kirjutatakse, et ühiskonna poolt pealesurutud nn rasvumisevastane sõda paneb ülekaalulised inimesed ennast halvasti tundma. Üks 34-aastane naine, kes oma 160 sentimeetrise pikkuse juures kaalub 88 kilo, räägib, et kuigi ta on paks, ei ole ta laisk, loll või lõdva püksikummiga. Samas ta möönab, et ujumistrikoo kandmine avalikul rannal ajab ta endiselt paanikasse. Ülekaalulisusesse positiivselt suhtuvad inimesed on hakanud võrdõiguslikkuse seadusesse nõudma punkte, mille kohaselt peaks näiteks meedikud muutma oma suhtumist neisse. Samas selgitatakse kaupmeestele, et nende poes võiks mõelda ka ülisuurte inimeste peale, sest nende teenindamine võib olla üsna tulus. Üks jõehobusuuruses aktivist räägib, et seni on eesmärgiks olnud kaalust alla võtta, et kõik oleks tore, kuid inimesed tema sõnul ilmselgelt ei suuda kaalust alla võtta. Aktivistid räägivad, et nad on juba teatud võite saavutanud. Näiteks on autodele pandud pikemad turvavööd. Võiduks võib lugeda ka Kanada kõrgeima kohtu otsust, mille kohaselt elevandisuuruses inimesi ei tohi sundida lennureisile minnes ostma kaht piletit.

*Ameerika Delaware’i osariigi maanteeamet pani veidi puusse, kui üritas oma personali õigele teele juhendada. Amet jagas kõigile 3000 töötajale brošüüri, kus selgitati, et rassistlik käitumine ei ole üheski versioonis aktsepteeritav. Peale seda oli käitumisvihikusse pandud ilus kollektsioon rämedusi ja rassistlikke nalju, mida mitte mingil juhul ei tohi kasutada. Pilkamisest ei pääsenud ei omasooiharad, mustanahalised, asiaadid, latiinod kui ka pensionärid.

*Inglise pisipõnnist Dylan Dimelowist kasvab tõenäoliselt suureks saades hiigelinimene. Nimelt kaalus pontšakas poiss sündides peadpööritavad kuus kilo! Sünnitus oli nii raske, et ema viidi haiglasse uuringuteks nädalaid enne õiget aega. Lõpuks pääses ema koos oma beebiga koju. Dylan on tema sõnul nii suur, et peab kandma juba kahe-aastase lapse riideid.

*Rootslane Carlos Bebeacua pettus, kui ametnikud ei registreerinud usuorganisatsioonina tema poolt asutatud Orgasmikirikut. Kirikule ei antud erilist staatust just tema krapsaka nime pärast. Mees aga väidab vastu, et tegelikult peaks me kõik orgasmi kummardama.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster