INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
12. november 2019

Uudised

Oh Issand, Halasta!  21.07.2006
Kirsti_must-valge_091804.jpg Seda, et maapind erinevat rämpsu kannab, olen ma ammu mõistnud. Aga seda, millised need rämpsu erinevad vormid olla võivad, seda õpib iga uue päevaga juurde. Tulin siis täna oma väikeselt suvereisilt tagasi, avasin mailboxi ja mis ma näen! Programmidirektor on edastanud kellegi kena inimese meili, kes saatis lingi. Link viitab rate.ee kontole ja sellel inimesel oli kahtlus tekkinud, kas see konto ikka kuulub mulle. Tänud talle! Ma pole never seda rate-värki mõistnud, ega oma nina sinna toppinud, aga näe.... Keegi mu andmed, raadio kodulehelt ka pildi ja tutvumissoovid sinna riputanud! Vaata, aga vaata! Ainult, et see kirjaoskamatu on mu nimeks Kristi kirjutanud. Nii palju ikka tähti kokkulugeda pole mõistnud! Ja keda siis see „mina” kommenteerib? Ikka palja ülakehaga kutte ja ikka vigases kirjas! Ja tutvub! Kahju, et mõni inimene nii tühine ise on, et enda nimega ühtegi tutvust sobitada ei suuda, peab selleks minuks ümberkehastuma. Ja mis siis mul jälle muud teha, sammud politseimajja seada ja selle õnnetu elu veel kurvemaks teha? Mis mul muud üle jääb? Oh...Issand...Halasta! Kas mul muud oma ajaga tõesti teha pole, et ma pean sellise rämpsuga tegelema ?!? Tervitades rate-baby :-P
Kommentaarid: [2]

merca 21.07.2006 09:24
äkki saadad lingi, vaataks kah, mis inimesed igavusest teevad...
Täpp 21.07.2006 11:03
Haige värk juuu, vaene sina, aga ma arvan, et rahvas ikka saab aru küll, et ega see su enda pandud sinna on.....ja üldse milleks, sul vist ei peaks tuttavate ja sõprade ja elukaaslase probleemi olema või mis!
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster