INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Ajakiri Kosmetik Baltikum Professional nüüd Eestis!  05.05.2009
Eesti_Kosmetik_Baltikum_Professional_083024.jpg

Täna ilmub Eesti ilumaailma professionaalidele ja nende klientidele mõeldud ajakiri Eesti Kosmetik Baltikum Professional, mida annab välja 13aastase iluajakirjade kirjastamise kogemusega Läti firma SIA Skaistuma Nams. Sündmus on seda olulisem, et hetkel taoline ajakiri Eestis puudub. Ajakirja peatoimetaja on Aivi Sau, vastutav väljaandja kirjastuse SIA Skaistuma Nams juht Natalija Aleksandrova.

Väljaande sihtrühm varieerub sügavuti iluteemadest huvitatutest professionaalsete ilutegijateni. See on Baltikumis kõrgelt hinnatud ajakiri kosmeetikutele, jumestajatele, küünetehnikutele, juuksuritele, massööridele, iluteeninduskoolide õppejõududele ja õpilastele, ilusalongide ning spaade juhatajatele.

Eesti Kosmetik Baltikum Professionali eesmärgiks on pakkuda lugejaile huvitavat ning aktuaalset infot kaasaegse kosmeetikatööstuse uudiste ja suundmuste kohta, mida vahendavad siinmail tunnustatud iluspetsialistide kõrval mainekad erialaeksperdid välisriikidest. Lisaks analüütilistele artiklitele leidub ajakirja lehekülgedel arvukalt autoriseminare, meistriklasse ning töövõtete samm-sammulisi tutvustusi, mis avavad igale huvilisele ukse parimatest parimate ilutegijate ametisaladuste juurde.

Tegemist ei ole tõlkeajakirjaga, vaid see kajastab iluteenindusvaldkonda Eesti majandusruumis. Kõikide teemade käsitlemisel lähtutakse eeskätt sellest, millist teavet vajavad siinsete ilusalongide töötajad ja nende külastajad – seda nii kliendi kui teenindaja pilgu läbi vaadatuna. Ajakiri ilmub eesti- ja venekeelsena, et detailirohke info oleks ühtviisi mõistetavana kättesaadav kõikidele lugejatele sõltumata nende emakeelest.

Eesti Kosmetik Baltikum Professional saabub müügile parimatesse müügipunktidesse üle Eesti, iluteenindajateni jõuab ajakiri erialaliitude ja maaletoojafirmade kaudu.

www.kosmetik.lv

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster