INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
12. november 2019

Uudised

Sisustamisest  17.07.2006
Kirsti_must-valge_094451.jpg Nädal tagasi tundsin ma, et aitab! Tütre toa mööbel koos kõikide lisadega on tüüdanud ära nii tema enda, kui ka meid ülejäänuid! Tüdruk oli koheselt nõus saama täiesti uue sisustuse. Ok. Asusime tühjendama ja viskama. Viskasimegi kõik välja! Läksime poodidesse ja tarisime uut staffi suurtes kogustes koju. Mõnus! Vahel kohe tundub,et miski ei tee tuju lõbusamaks, kui meeletu laristamine! Kõik sujus nagu õlitatult. Leidsime kapid, lambi, toaga sama värvi vanaaegse telefoni, kardinad, bambusruloo jne... Aga....alati ju peab olema mingi aga! No ei oleks muidu põnev! Seekord osutus „agaks” arvutilaud. Teate millistes kogustes neid müüakse! Meeletu! Meie jälle teame täpselt millist me soovime ja sellist loomulikult ei leidu! Ja kui leidub, siis ikka vale värv või liiga lai. Samas, ega ma ei kurda, nii venib sisustamine vähemalt pikemaks. Muidu olekski igav olnud!
Endiselt mööda poode!
Kirsti.
Kommentaarid: [1]

joan 17.07.2006 11:22
Alati saab ise midagi originaalset teha või lasta teha. Paljudest firmadest saab ka tellida (näiteks värvi vms).
Ma olen tähele pannud, et nii kaua kui peab autoga kaupa tooma, läheb ehitus kiiresti. Kui ise peab tassima hakkama, siis venib ja venib. Põrandaliistud jäävad ikka panemata..
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster