INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Mercedes-Benzi moenädalad tutvustavad 2009.aasta sügistrende  10.02.2009
julia_stegner__CLS_imago_202147.jpg

Tänavu 28. jaanuarist kuni 1. veebruarini peeti Berliinis neljandat hooaega Mercedes-Benzi moenädalat (Mercedes-Benz Fashion Week). Mainekal rahvusvahelisel moesündmusel esitlesid juhtivad moeloojad oma 2009/2010 aasta sügistalviseid kollektsioone. Moenädala peasponsor Mercedes-Benz tutvustas üritusel oma sportauto CLS eriseeriat Grand Edition. Lisaks Berliinile korraldab Mercedes moenädalaid ka Los Angeleses, Miamis, ja Mexico Citys ning järgmine moesündmus leiab aset juba 13-20. veebruaril New Yorgis.

Innustatuna 2008. aasta juulis toimunud edukast Mercedes-Benz Fashion Week´ist Berliinis otsustati ka seekordne moenädal tuua Saksamaa pealinna. “Mercedes-Benzi moenädala toomine Berliini oli vajalikuks sammuks Saksamaa moedisaineritele ja meile pakub elevust, et saame tuua rahvusvahelise tähelepanu alla nende innovatiivsed kollektsioonid,” kommenteeris ürituse korraldamist IMG Fashion Europe´i asepresident Maia Guarnaccia. Tänavune moenädal toimus Bebelplatzil, Berliini ajaloolises linnasüdames.

Moeetendustel PREMIUM, STARK ja ProjektGALERIE näitasid oma uudisloomingut mitmed juhtivad brändid ja disainerid. Moenädala avas Hugo Bossi Black Collectioni glamuurne moeetendus inspireerivas sajandivanuses Botaanikaaias, kus peadisainer Ingo Wilts tõi moehuviliste ette elegantse joonega naiste- ja meestekollektsiooni. ALLUDE sügiskollektsioon võlus eksklusiivsete materjalide - satiini, šifooni ja kašmiiri - väljatoomisel karamelli- ja loodustoonides. Kaubamärk Joop! debüteeris moenädalal uues meeste igapäevamoe segmendis stiilse kollektsiooniga Fashion Casual. Omaette kavana tutvustati ka noorte moeloojate kollektsioone, kus näiteks saksa uustulijad kombineerisid 50ndate-hõngulise moejoone futurismiga.

Mercedes-Benzi turunduskommunikatsiooni osakonna asepresident Anders Sundt võtab moenädala kokku: “Meil on õnnestunud anda Mercedes-Benzi Berliini moenädalale ainulaadne nägu, segades rahvuslikult ja rahvusvaheliselt tuntud moedisainerite loomingut tulevikutalentide omaga. See unikaalne segu toob meile suurt tunnustust moemaailmas.”

Mercedes-Benzi suursaadikuks moemaailmas on tänavu 24-aastane Münchenist pärit modell Julia Stegner, kes on teinud koostööd nii Yves Saint Laurenti, Dolce & Gabbana ning ka ajakirjadega Elle ja Vogue. Pikakasvuline modell esitles Berliini moenädalal ka Mercedes-Benz CLS-kupee eksklusiivset eriseeriat Grand Edition. Grand Editioni erimudelite juures on kasutatud plaatinaviimistlust, mis toob esile auto luksuslikult sportliku stiili.

Järgmine Mercedes-Benzi Berliini moenädal, kus tutvustatakse tuleva aasta kevadsuvist moodi, toimub tänavu 16.-19. juulil.

Lisainfo moenädalate kohta leiate:

http://www.mercedes-benzfashionweek.com/home.html http://www.mbfashionweek.com/newyork/

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster