INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
13. oktoober 2019

Uudised

Aastalõpu pidulik mood on võluvalt õhuline  19.11.2008
aastavahetus2_180141.jpg

Aastalõpu pidulik rõivamood on imekerge – läbikumavad kihid ning pehmed kudumid mähivad justkui pilvedesse. Pesumaailm võrgutab pitsiliste rõivaste varjust seninägematu mugavuse ning seksikalt vürtsikate detailidega.

“Naiselik õhuline look lubab end pühade ajal tunda lausa taevalikult,” lausus Tallinna Kaubamaja ASi loovjuht Kristina Herodes. “Selle talve pidulik mood on inspireeritud hõrkudest talvemotiividest ning koduselt soojast käsitööst. Moeikooniks on heatahtlik kaunitar, kes loob enda ümber helge ning positiivse pühademeeleolu.”

Eriti oluline roll on talvemoes mängida läbikumava materjali varjust välja piiluval romantilisel pesul. “Kuigi pesu lõiked on sel aastal varasemast katvamad, on nad viimistletud seda seksikamate detailidega – lausa patt oleks nii võluvat pesu varju jätta,” sõnas Kristina Herodes. “Pilku püüdvad lipsukesed, volangid ja kivikesed on kombineeritud küllusliku pitsiga, värvidest on lemmikud lilla ning must, aga ka valge ja vanillitoonid.”

Pesumoe lemmikuteks on õrnad bokserid, büsti tõstev balconette-lõige ning naiselikke kurve rõhutav korsett. “Korsett on naiste seas üha populaarsust kogumas, sest aitab suurepäraselt pidulike riiete all taljet vormida. Seda saab edukalt kanda ka pealisrõivana – näiteks vallatu lisandina pluusi peal või välja piilumas piduliku jaki varjust,” kirjeldas Kristina Herodes.

Naiste rõivamoes on sel aastal kõige olulisemal kohal kangas ise – omavahel on kombineeritud läbipaistvad ja katvad kangad, matid ja läikivad pinnad. “Vormid on õhulised ja ümarad, hinnas on lendlevad volangid ning heegeldused,” rääkis Kristina Herodes. “Aastalõpu rõivad ei ole sel aastal mõeldud vaid ballil kandmiseks – soe käsitöö, pehmed õlasallid ning mugavad kudumid muudavad üldmulje mõnusalt koduseks.“

Pesumaailma hõrkudest kangastest on inspireeritud ka selle talve lemmiklisandid – õrnad läbipaistvad kindad ja imekerged sallid, mis langevad õlgadele nagu härmalõng. Aksessuaaridega ehtimisel võib fantaasial vabalt lennata lasta. Eriti vallatu viis oma garderoobi uusi tuuli tuua on kinnitada pärlid, pitsid või isegi säravad jõuluehted tavapäratutesse kohtadesse – rõiva kaelusesse või juustesse. Omaette ehteks on kaunis käekott – väike huvitava vormiga või kuldne ridikül.

Mehed saavad aastalõpupeol silma paista klassikalise tumeda või läikivast kangast ülikonnaga. Vabamas õhkkonnas võib pintsakust hoopis loobuda ning lisada piduliku rõiva juurde mugava vesti või kudumi. “Suurepärane võimalus oma isikupära demonstreerida on panna kaela mõni huvitav kaelaside,” kirjeldas Kristina Herodes meeste aksessuaarimoodi. “Klassikaline lipsu on sel aastal kitsas, suurteks moelemmikuteks on aga ka ajaloohõnguline pidulik kaelaside ning kikilips.”

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster