INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. oktoober 2019

Uudised

Punnidest ja punetusest vabaks DermaNew abiga!  03.10.2008
headwrap_205651.jpg

Kaunis ja puhas nahk on enamasti esimene asi, mida inimesed esmakordsel kohtumisel tähele panevad ja märkavad. Punnid ja rasune nahk rikuvad elu, seda kõige otsesemas mõttes! Isegi kui paned ilusa kleidi ja kingad aga peeglisse vaadates näed ainult punnidest punetavat nahka, siis teeb see ikka meele kurvaks küll. DermaNew`ga avastad kauni naha saladuse!

DermaNew on maailma kõige uuenduslikum nahahooldusega tegelev ettevõte! DermaNew, Inc., on avastanud nahahoolduses täiesti uue võimaluse: Personaalse mikrolihvimise. DermaNew personaalse mikrolihvimise meetodi loojateks on innovatiivne meeskond – abielupaar Amby Longhofer ja Dean Rhoades. 1998. aastal tõid Dean ja Amby mikrolihvimise oma Berverly Hillsi Dean Rhoades’i Juukse•Naha•Keha Salongi. DermaNew’d on võimalik kasutada nii koos professionaalse ravitehnoloogiaga kui ka ilma. Mikrolihvimine sündis üle 20 aasta tagasi Itaalias kui põletusohvrite nahka tuli hakata taastama. 2003. aasta septembris tutvustas DermaNew Aknele & Rasusele nahale mõeldud mikrolihvimise toodet, mis aitab naha pinda puhastada, poleerida, uuendada ja täiustada. DermaNew eesmärk on arendada ja müüa kvaliteetseid ja uuenduslikke tooteid ja meetodeid kõigile, kes on huvitatud personaalsest ja füüsilisest noorenemisest.

DermaNew Akne&Rasuse naha tooted:
Decongestive Cleanser
- tasakaalustav näopuhastusgeel, Toning Agent-toniseeriv vahend, Acne&Oil Microdermabrasion Crème - mikrolihvimiskreem rasusele ja probleemsele nahale ja Active Hydrator - niisutav näokreem probleemsele nahale.

Tooted on saadaval Beauty Pro esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis ning Day Spa ilusalongis. Vaata lisaks www.beautypro.ee.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster