INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. oktoober 2019

Uudised

Täna esitleb MTV Eesti   01.10.2008
MTV_Kuulsuste_edetabel._094015.jpeg

Täna, 1. oktoobril kell 20:00 naaseb MTV Eesti ekraanile kultussaade „Kuulsuste edetabel“, milles kuulsad ja kummalised paljastavad oma elu edetabeleid – lapsepõlvelemmikutest koolipeo-liibukateni ja reedeõhtustest käimatõmbajatest pühapäevaste mahatulemis-lugudeni. Hooaja avashow’s esitleb oma lemmikvideoid Elva päritolu rahvusvahelise haardega pop-artist, MTV Euroopa Muusikaauhindade parima Balti artisti auhinna nominent* Kerli Kõiv.

Melomaan-Kerli kuulmekäikudest on tema 21 eluaasta vältel läbi sõitnud nii kitšist nõretavaid power-ballaade kui eksperimentaalset elektroonikat, nõiduslikku triphop’i ja sirgjoonelist plikapoppi, elitaarset art-rock’i ja Eesti eurolaule. End eeskätt audiovisuaalseks artistiks ja vastandite liitjaks tituleeriv Kerli esitleb oma elu heliriba, käsi südamel ja barokne make up palgeil. Muuhulgas antakse televaatajale täielik ülevaade tulevase staari lapsepõlve-aegsest kasinast kodufonoteegist ja audiovisioonidest, mis aitasid tal vihasest teismeeast eluga välja tulla ning Suure Lombi taga oma täiusliku popi valemit leiutama hakata.

2007/2008 sügistalvel tutvustasid MTV Eesti „Kuulsuste edetabelis" oma lemmiklugusid nt Joosep Järvesaar, G-Enka, Stem, Bonne, HU?, Liisi Eesmaa, TommyBoy, Ines, Lenna Kuurmaa jt.

Kuulsuste playlistid: http://www.mtveesti.ee/index.php?id=99306
Kerli „Kuulsuste edetabeli" kordused on MTV Eesti eetris reedel, 3. oktoobril kell 12:00, laupäeval, 4. oktoobril kell 20:00 ja esmaspäeval, 6. oktoobril kell 13.00.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster