INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
14. oktoober 2019

Uudised

Adidas Olümpia-eri lõhnad!  21.07.2008
adi_ol_FCmpiaeri_120901.jpg

Eriline aasta nõuab tähelepanuväärseid lõhnu....

Austab suure spordi kangelasi.

Adidas on valmis tähistama silmapaistvat spordiaastat 2008 ergutava sarjaga.

2008 aastal pöörduvad kõikide pilgud itta, kui maailma sportlased kogunevad ülimaks sportlikuks väljakutseks. Adidas ühineb tiimiga oma kahe spetsiaalse lõhnaga, et tähistada seda ainulaadset spordisündmust.

Passion Game, Energy Game
Üks meestelõhn ja üks naistelõhn, värvikoodid on loodud spetsiaalselt enerigamänguks ja kiremänguks. Igal lõhnal on oma stiil, samuti sportlik tunne, mida sportlased vajavad, et ületada kõiki teisi ja võita, et rahvas saaks tunda uhkust. Sportlased inspireerivad, on eeskujuks ja lasevad meil kõigil jagada nende võidu ja pühendumise unistusi. Oma uue lõhnasarjaga loob Adidas uue oivalise sportliku visiooni.

Passion Game- Meestele
Punane värv motiveerimaks jooksjat võidujooksu võitmiseks. Klassikaline, aromaatne muskuseline lõhn elegantsele ja enesekindlale mehele. Värske, aromaatne tipunoot koosneb tsitrustest, karge õun teravdab meeli. Seejärel tuleb soojendav lõhnasüda, milles on lavendel ja valge pipar. Tonkauba, sekvoiapuu ja muskus moodustavad sensuaalse ja maskuliinse lõhnapõhja.

Energy Game- Naistele
Kollane värv kõrgushüppajate energia jaoks, et ületada piire ja jõuda tippu. Energiline, värske, puuviljaline, lilleline lõhn säravatele naistele, kes elavad täiel rinnal. Lõhn avaneb mahlaste puuviljadega - apelsin, õun, ja Hiina litši , lisaks pisut basiilikut, mis annab sära ja erksust. Sametine osmanthus, fluidne lootoslill, mahlakas magnoolia moodustavad lõhnasüdames perfektse lillede tasakaalu. Soojad puidunoodid ja muskus paljastavad lõhna magnetilise aura.

Lõhnad on lakitud matis pudelis, signatuurvärvides.

 Elegantse kalligraafiaga pakendid vihjavad Hiinale. Adidase meeldejääv logo on kõrvuti sportlaste esitlustega, kuldsed kiired rõhutavad 2008 aasta erilise võistkonna liikumist ja energiat. Ka dušigeeli, anti-perspirant roll-on, ihupiima ja raseerimisjärgsete toodete pakendites kajastub sama stiil.

Adidas teeb koostööd sportlastega, et luua ja arendada edukaid parfüüme.

Iga mees ja naine võib saada kangelaseks aastal 2008, aasta, mida inspireerida ja mis inspireerib.

Parfüümid ja kosmeetika kõigile!

www.ideaalkosmeetika.ee

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster