INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

adidas by Stella McCartney - stiiliküsimustes ei minda kompromissile  11.06.2008
stella_mccartney_adidas_2_135345.jpg

Palju kiitvaid hinnanguid pälvinud kollektsioon adidas by Stella McCartney astub 2008. aasta sügistalvisele hooajale vastu eesmärgiga jätkata endisest veelgi suurema tootevaliku abil traditsiooniliste spordirõivaste tegumoodide ümberkujundamist ja uuendamist. Selles omanäolises tootesarjas on ühendatud adidase tipptehnoloogia ning Stella ainulaadne disainerikäekiri ja keskendumine detailidele. See on ainus kollektsioon, mis liidab sujuvalt sportliku võimekuse ja stiilitunnetuse.

Selle hooaja elegantset ja stiilset kollektsiooni esindavad lummavatest ja graatsilistest balletitantsijatest inspireeritud sari Gym Dance ja viktoriaanliku ajastu vaimus keerukate käsitsivalmistatud kaunistustega kollektsiooni Tennis tootevalik. Ülimenukas talvekollektsioon Wintersports pakub seksikaid ja naiselikke rõivaid, mugavaid polsterdatud jakke ja kehassetöödeldud pükse. Kollektsioon Running on esindatud kirka ja erksa värvipaletiga, pöörates suurt tähelepanu detailidele ja särtsakatele metalliktoonidele.

Lisaks selle hooaja värskematele sarjadele Gym Dance, Tennis, Running and Wintersports pakutakse endiselt ka kollektsioone Golf, Gym Yoga, Gym Studio ja Cover Up. Sari Cover Up on täienenud looduslike pigmentidega värvitud T-särkidega.

2008. aasta sügistalvine kollektsioon jõuab selle aasta augustis müüki valitud edasimüüjate kauplustes üle kogu maailma, Eestis müüvad Stella kollektsioone Stockmanni kaubamaja ning Ülemiste Sportland.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster