INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. oktoober 2019

Uudised

Ferre uus meestelõhn Grotta Azzurra on helesinine unistus  21.05.2008
ferre1_102553.jpg

„Grotta Azurra“ on Capri saarel asuv koobas, mis on tuntud ja armastatud oma müstilisuse poolest ja inspireerinud seda uut suurlõhna, lõhna, millest päris kindlasti aastate pärast räägitakse kui lõhnaklassikast...“Grotta Azzurra“ kohta räägivad legendid, et seal olevat hoitud vangistuses Sireene, kelle kired kutsusid neid väljapoole müütidest. See on vastupandamatu, täiuslik ja igavesti ilus paik, kus vähemalt kord elu jooksul saavad unistused teoks.

LÕHN
Sellesse lõhna on püütud „Grotta Azzurra“ maagiline atmosfäär. See on aroom, milles sisaldub vee jõud ja tugevus. Värske merehõngu noot mähib endasse tsitruste pikantsuse ja rosmariini aromaatsuse. Mahlakad ja lopsakad lillenoodid kirgastavad lõhna südant ja tundide möödudes võib nahal tunda mere ääres veedetud päeva pisut soolast, sooja ja pidust tooni. Isegi kui puhkus on vaid kord aastas, tuletab Acqua Azzurra seda imelist aega taas ja taas meelde.

LÕHNAPEREKOND: värske-puidune
TIPUNOOT: Bergamott, Rosmariin, Apelsiniõied
SÜDAME NOOT: Valge roos, Kannikese lehed, Ingver
PÕHJANOOT: Mereline akord, Gajakipuu, Patšuli

PAKEND
Lõhna välimus on täielikus harmoonias lõhna olemusega-pakend on pärlmutter sinine, helkides kord hõbedasi, kord türkiisseid kiiri. Lõhnapudel on selge joonega, puhas, kaasaegne ja ajatu. Pudelil on samuti mängitud siniste erinevate varjunditega-rikkalikud ja sügavad värvid meenutavad mere tuhandet nägu.

VALIK JA HINNAD
EDT 30 ML585.-
EDT 50 ML810.-
EDT 100 ML 1150.-
DUSHIGEEL 200 ML 415.-
DEODORANT395.-

Parfüümid ja kosmeetika kõigile!

www.ideaalkosmeetika.ee

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster