INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  20.04.2008
arvutimees_113253.jpg

Üks rahuldub vaid sõrmuse ja lillebuketiga, teine mõtleb midagi põnevamat välja. Üks Ameerika mees osutus nutikaks ideedegenereerijaks, kui ta mõtles välja viisi, kuidas oma kallimale veidi teistmoodi abiellumisettepanek teha. Programeerijana töötav mees Bernie Peng nägi vaeva kuu aega ja nikerdas valmis uue Bejeweled-nimelise mängu, mida ta teadis, et tema tüdruksõber armastab mängida. Kui naine saavutas teatud punktitaseme, ilmus sõrmusekujutis ja kosimisettepanek. Vastus küsimusele tuli kohe: TAHAN! Kõik see juhtus juba detsembrikuus. Alles nüüd julges mees juhtunust rääkida ja seda loomulikult oma netipäevikus. Pulmad peaks toimuma sügisel. Bejeweled-mängu väljatöötanud firma premeerib oma noori reklaamimannekeene pulmareisiga.

Kalifornia paarile jääb nende pulmaöö eluks ajaks meelde, sest see veedeti soolaputkas. Pulmapidu korraldati paari ühises kodus, kuid õhtu edenedes ja külaliste alkoholijoobe suurenedes väljus see kontrolli alt. Kui politsei kutsuti sama õhtu jooksul peole pulmakülalisi rahustama juba teist korda, otsustasid ametnikud, et parem on pidu ära lõpetada. See ajas harja punaseks peigemehel ja tema onul, nad rahustati maha elektrirelvaga. Pruut arreteeriti liigse alkoholi pruukimise pärast.

USA-s pani mees oma naise koerapuuri kinni, kasutades selleks käsiraudu.Las Vegase politsei esindaja sõnul püüdis Matthew George oma naist Maryt ka maha lasta. Juhtumid leidsid aset paar päeva pärast paari abiellumist.Politsei leidis mehe hiljem ühe tee äärde pargitud autost. Ta oli võtnud sisse suure hulga erinevaid tablette, püüdes enesetappu teha. Mees toimetati haiglasse. Politsei andmetel põgenes toibunud Matthew haiglast ja tema praegune asukoht on teadmata.

Austraalias ilmuv meesteajakiri Zoo Weekly kuulutas välja võistluse, mille võitja lahutuskulud kaetakse. Selle ajakirja meeslugejaid kutsutakse üles kirjutama, miks nad väärivad lahutust.Ajakirja toimetuse kinnitusel hoolitsetakse võistluse võitja eest mitmel moel – ta lahutuskulud kaetakse täielikult ning lisaks viiakse ta kokku uute ja huvitavate naistega. Nende võistluse ideeks on tuua mehed kriisis abielust välja ning anda nende elule uus suund. Lisaks tuua veel nad tagasi ka «vallaliste turule». Kui abielu jõuab kriisi, siis paljud jäävad vana suhte lõksu ega oska sealt välja tulla. Ajakiri tahtis oma võistlusega näidata, et vigadest on võimalik õppida ning alati on võimalik otsast alustada. Nad ei ärgita inimesi mõttetult lahutama ning eelkõige ootavad nad kirju meeslugejatelt, kelle abielu on kriisis. Samas on selline üleskutse tekitanud naiste seas pahameelt ning ajakirjanduseetika eest vastutavate isikute sõnul on selline võistlus ebaeetiline ja halvamaiguline.Möödunud aastal pakkus Zoo Weekly meestele võimaluse võita oma abikaasa või tüdruksõbra jaoks rinnasuurendusoperatsioon.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster