INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  19.04.2008
auster_112708.jpg

Austrite söömise uus maailmameister Patrick Bertoletti tähistas oma võitu New Orleansis. Bertoletti sai meistritiitli süües 8 minutiga 35 tosinat austreid. Reeglite kohaselt pidi need limukad ära sööma kahvliga, mitte otse koore seest neelama. Teise koha omanik jõudis süüa 31 komplekti austreid. 22-aastane meister lisas, et paar tosinat oleks veel sisse mahtunud, eriti veel kui need oleks olnud grillitud. Need jutud ei ole tuulest võetud, sest noormees on ka valitsev maailmameister austrite kestvussöömises – pärit on see aastast 2007 ja tulemus 53 komplekti.

Politsei arreteeris Ameerika tõsielusaate režissööri, kes väidetavalt oli lukustanud saateosalised võtteplatsina kasutatud majja. Osalejad süüdistavad tõsielusaate Pauper to Princess ehk pööblist printsessiks režissööri Marc Brillemani nende halvasti kohtlemises. Brilleman lukustas maja uksed, kui osalejad üritasid majast välja pääseda. Selles majas on nad virelenud veebruarikuust alates. Lisaks ei saanud nad palka viimaste nädalate eest. Saate formaadi kohaselt üritatakse saates tugevdada 8 naise eneseusku ja aidata neil kasvada nii hingeliselt kui füüsiliselt. Saate produtsent tuletas aga meelde, et naistega on sõlmitud lepingud. Kedagi ei hoitud majas ilma nende tahte vastaselt. Nad viisid naisi ooperisse, moenäitusele ja etiketikursusele. Nad said isegi nädalavahetustel linna peale tuuseldama minna.

13-aastane Ameerika poiss on oma valdkonnas maailma parim. Andrew Dahl puhus tunni aja jooksul oma nina kaudu täis 213 õhupalli. Sellega pääseb mürsik Guinnessi rekorditeraamatusse. Reedesel rekordiüritusel oli Andrew toetuseks kogunenud kogu vahmiil. Pereisa hoidis silma peal, et iga õhupalli läbimõõt oleks vähemalt 20 sentimeetrit. Ema aga luges kokku palju palle on juba täis puhutud. Andrew eelmist rekordikatset ei kinnitatud, sest isa sidus reeglitevastaselt õhupallide suud kinni. Seekord sidus poiss õhupallide suud ise kinni.

Iraagis hukkunud Ameerika sõduri lesk kavatseb hukkunud mehega lapsed muretseda, seda surnud mehe sperma abil. 26-aastane reamees Dayne oli abikaasaga juba pikemat aega lapsest unistanud ja selle tegemisega kavatseti kohe tegelema hakata, kui mees rindelt naaseb. Kuid mees sai märtsikuu lõpus Bagdadis toimunud pommiplahvatuses surma. Nüüd tegi kohus otsuse, et armee ei tohi reamehe keha balsameerida, enne kui sellelt on võetud seemnevedelik, et proua saaks rasestuda kunstlikult. Ekspertide sõnul on väga väike võimalus, et see kõik lõppeb õnnelikult.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster