INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. oktoober 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  12.04.2008
v__rk_161550.jpg

Suurbritannia advokaadibüroo keelas oma naistöötajatel võrksukkades töölkäimise. Keeld kehtestati väidetavalt seetõttu, kuna see segas meestöötajaid ning oli lihtsalt ebaprofessionaalne.Kuna üks firma töötajatest kirjutas sellest ka õigusalasesse veebilehte, tekkis teema ümber tuline vaidlus. Paljud leidsid, et võrksukkades ja miniseelikutes naistöötajad mõjuvad firmale pigem hästi, teised arvasid, et selline riietus sobib siiski tänavatüdrukutele ning jätab naisest kerglase mulje.

USAs Detroidis lotoga 1,3 miljardit krooni võitnud mees ütles pärast võidu kättesaamist oma töökoha üles.Davidi kinnitusel harjutas ta enne kõva häälega, kui läks ülemusele ütlema, et ta lahkub.Mehe kinnitusel sai ta lotovõitjaks oma 60. sünnipäeval.Selleks ajaks oli ta 34 aastat töötanud ühes autode varuosadega kauplevas firmas. Mees ei kahelnud pärast lotovõitu hetkegi, kas lahkuda töölt või mitte. Ta kavatseb oma raha eest osta maja järve rannal ning uue mootorpaadi või ka kaks.Ameeriklase kinnitusel pole talle ta suur võit täiesti kohale jõudnud. Kui ta ajalehest võidunumbreid kontrollis ja avastas, et on võitnud, pidi ta äärepealt selili kukkuma.

Rootsis elav iraanlasest filmitegija Sharam Afsar pakub 340 000 eesti krooni sellele, kes ta tööle võtab. Afsar väidab, et tema iraani nimi on viinud ta selliste äärmuslike meetmete kasutamiseni. Göteborgis elav mees kolis Iraanist Rootsi elama 86. aastal ja on sellest saati töötanud vabakutselise pressifotograafina. Ülikoolis filmilavastajaks õppinud mees on teinud kaastööd ka Rootsi riigi-ja kommertstelekanalitele ning pidanud oma firmat. Nüüd on Afsar vabakutselise elu ebakindlusest väsinud. Ta pani meedia-alaseid töökohti vahendavale veebilehele üles kuulutuse, milles teatas, et annab raha/ talle tele või filmi alal püsiva töökoha pakkujale või vihjajale, kelle teade viib püsiva töökoha leidmiseni. Kui Afsar oma kuulutuse peale tõesti töö leiab, siis plaanib ta lubatud 340 000 välja käimiseks võtta pangalaenu või töötada esimese aasta tasuta.

Ameeriklane sai ligi 27 miljoni krooni võrra rikkamaks, kui ta müüs aastast 1994 enda omanduses olnud netidomeeni pizza.com seni anonüümseks jäänud ostjale. Marylandis elav Chris Clark sai peale nädalast oksjonit ropprikas. Samas rääkis ta, et juba kahetseb müüki. Nimelt ta haavus, kui avastas, et aastal 2006 müüdi vodka.com-nimeline domeen 30 miljoni krooniga.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster