INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. oktoober 2019

Uudised

Täna avatakse Rahvusraamatukogu fuajeegaleriis Veekristallide fotonäitus  10.04.2008
veekristall_090318.jpg

Täna kell 17:00 avatakse Rahvusraamatukogu fuajeegaleriis fotonäitus "Veekristallid - headel sõnadel on võlujõud" jaapanlase Masaru Emoto veekristallide piltidest. Avamisel esineb Almer Jansu oma menuka etteastega "Kristallkausside helid".

"Väga positiivset tagasisidet saanud veekristallide näitus liigub sel aastal mööda Eestit ringi ja rõõmustab tänasest kahe nädala jooksul Rahvusraamatukogu külastajaid. Tänavu jõuab näitus veel Käsmu Meremuuseumisse, Ajamuuseumi Vidrikel, Betti Alveri Muuseumi Jõgeval ja mujalegi," räägib näituse korraldaja Mai-Liis Napa ning lisab: "Kõigil, kel eelmisel korral Almer Jansu kristallkausside etteaste kogemata jäi, on täna kell 17 taas see suurepärane võimalus."

Näitusel avaneb võimalus heita pilk vee salapärasesse ja tundlikku maailma ning veenduda, et headel sõnadel on tõepoolest võlujõud, mis on võimeline looma ilu ja harmooniat. Masaru Emoto veekristallid on Eesti lugejale tuttavad raamatutest "Vee sõnumid" ja "Vee varjatud sõnumid" (ilmunud kirjastuselt Tuul&Nool).

Masaru Emoto on vett uurinud juba 15 aastat. Ta hakkas kiirfotograafiat kasutades pildistama külmutatud vees tekkivaid kristalle ja tegi erakordse avastuse, et vesi kui äärmiselt hea ja kiire infokandja reageerib sellele suunatud sõnadele ja mõtetele. Masaru Emoto töödest saab lähemalt lugeda www.masaru-emoto.net

Näitus Rahvusraamatukogus on avatud 26. aprillini.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster