INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Kevadtrendid lemmikloomamoes  04.04.2008
Retro_koerakandekott_205118.jpg

Kui veel paar-kolm aastat tagasi oli Eesti lemmikloomaomanikele maailma moemekade trendivoolud tundmatu suurus siis tänapäeval käib asjatundlik Eesti koeraomanik kaasas ülemaailmsete moesuundadega.

Tänapäeva põhilisteks lemmikloomamoe diktaatoriteks on New-York, London ja Tokyo. Kui new-yorklased esindavad luksuslikku ja ekstravagantset poolt siis Euroopa lemmikloomatrendide pealinn London rõhutab isikupära. Tokyo, seevastu on tuntud mängulise ja naivistliku suuna poolest. Üks, mis maailma trendivoole ühendab, on suhtumine oma lemmikusse kui isiksusse. On ta valvekoer, toakass või lõbus seltsiline tahab ta hoolt ja hellust nagu sinagi.

Eesti suurima koerte riideid ja aksessuaare müüva internetikaubamaja auhauh.ee kaks ostujuhti Kristin Doronin ja Jane Roostar andsid ülevaate selle kevade trendidest.

Kuna paljud moekad lemmikloomatoodete brändid on juba uued kevadkollektsioonid välja andnud siis silma on jäänud, et kevade moevärv on värske roheline," ütles Kristin. Jane lisas, et sel aastal on eriti jõuliselt peale tulnud minimalistlikud ja ka suured mustrid, seda nii kottidel, kaelarihmadel kui ka pesadel. "Mustritel on juures õrn retroaktsent või erinevate puhaste toonide kombinatsioonid"

Selle kevade kindel must-have kaunistus on luukerepea kujutis ja Swarovski kristallid, nii endale kui ka oma lemmikule. Auhauh kaubamaja üks populaarsemaid tooteid on Swarovski kristallidest nimetähed endale käevõruks kui ka lemmikutele kaela", ütles Roostar

Kevade riietusese koerale on vihmakindel kombekas. Ta mitte ainult ei näe selles lahe välja, vaid tema karv püsib ka kõige sombusema ilmaga ilus ja puhas. Kõige tähtsamaks aksessuaariks võib sel kevad-suvel lugeda kandekotti, mis kaunistab nii koeraomanikku kui koera. Isikupärased ja funktsionaalsed kotid pakuvad kaitset ja mugavust kõikjal, kuhu sa oma lemmiku kaasa võtad. Ussinahkne, sametist, tekstiilist või ehtsast nahast -peamine on see, et kott oleks isikupärane ja koerale mugav, " lisas Kristin.

Kuigi mõlemad auhauh.ee ostujuhid nentisid, et eestlased eelistavad pigem funktsionaalseid tooteid on inimesed siiski väga trenditeadlikud ja nõudlikud kvaliteedi osas.

Ekstravagantseid lemmikloomakaupu leiab erinevatest Eesti lemmiklooma e-poodidest.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster