INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Kodusistujad teavad  31.03.2008
kirsti3_083517.jpg See lugu ei ole absoluutselt mõeldud nendele inimestele, kes hommikul korralikult tööle suunduvad ja peale viit õhtul toidupoe kaudu koju hakkavad tulema. Teie jaoks täiesti võõras mure. Küll aga väikeste lastega kodus istuvad naised teavad millest ma räägin. Teleprogrammid. Päevasel ajal. Kohutav! Mul mängib telekas sellest hetkest, kui silmad avan ja kinni panen pildikasti siis, kui magama lähen. Vana harjumus, teletöötaja kretinism. Mul on igat sorti satikanaleid, aga mingil põhjusel vajutan ikka eesti keelseid kanaleid. Ja siin see häda ongi. Mida meie telekava siis kodusolijale pakub? Kordussaated on ok, juhul, kui nad õhtul nägemata jäid, aga kõik see, mis algab alates kella neljast pärastlõunal! Tule taevas appi! Programm idiootidele? Ja igal kanalil. Muidugi hea odav. Nagu üks telejuht ükskord ütles, see raha, mis kulub ühele omasaatele on võrdne terve hooaja seebisarja rahaga. Loomulikult, odav rämps. Aga kellele? Need ajad, kui vanamutikesed istusid teleka ees ja nutsid ahastades koos Rosa ja Tahmanäoga, peaks küll möödas olema. Või on seda sihtgruppi veel? Mina ei tea ühtegi. Terve elu ühe stsenaariumi järgi valminud idiootsusi, isegi samade näitlejatega, ei jõua ju vaadata. Ja ongi auk, kuni seitsmeni. Ma kujutan ette, kuidas siia kommentaaridesse hakkab tulema vastukaja, et kas kolm tundi ilma telekata pole siis võimalik elada. On muidugi. Miks ei ole. Lihtsalt paneb imestama, et nii magusal ajal, täiesti kindel sihtgrupp ripakile jäetakse. Mina telejuhina seda ei teeks. Korjaks need koduperenaised ilusasti diivanile ritta. Muidugi võib öelda, et nendel idiootsetel seepidel on ka vaatajad, muidugi on. Mida muud siis need inimesed vaadata saavad? Milliselt kanalilt, kui näiteks ei ole satelliiti? Vaatavadki, kas igavusest või on neil telekas ainsaks seltsiliseks, kes nurgas häält teeb. Loomulikult täiesti vale koht sellise jutu jahumiseks, aga ma olen mõne telejaama juhiga ka sel teemal rääkinud. Muidugi on nad minuga nõus, aga ühe omasaate hinna eest...blaaa...blaaaa...blaaa....... Nokk kinni, saba lahti.....
Tervitades Kirsti.
Kommentaarid: [5]

Maddy 31.03.2008 09:22
Kella neljast algab 3 peal Mõrv sai teoks. Täitsa tore aeg ajalt vaadata. Ja kui see ei meeldi, siis ETV peal on mingi inglise sari, kah päris omapärane. Kanal 2 on samal ajal juba seebiooperite lainel ja peale peale Jessica Fletsherit TV 3 kah ja siis pole enam tõesti kella 19 enam midagi vaadata.
Aga titemammidel on aeg ka teleka tagant tõusta ja näiteks õue lastega minna.
Delicious 31.03.2008 09:47
vinguda võib alati, aga ma usun et kindlasti on küll ja küll selliseid tegelasi, kes suu ammuli neid L-Ameerika seebikaid vahivad. Iseasi, miks kõik kanalid peavad üheaegselt neid seriaale keerutama. Samas mina tean paari sellist tegelast, kes kihutavad kodu poole töölt, et mitte maha magada vanakooli Vapraid ja ilusaid:)
Betty Boo 31.03.2008 11:05
ei usu, et see nii magus aeg on. Eks telejuhid ka välja selekteerinud need ajad, kus inimesed kõige vähem telekat vaatavad. Ja tavatööinimesed kella 17 hakkavad tavaliselt koju minema, koduperenaised ja lastega kodusistuvad emad hakkavad õhtusööki valmistama et pereisa ikka peale tööd kohe midagi hamba alla saaks:) Nii ei olegi sellel kella ajal suurt rahvast telekat eees.
Deisi 31.03.2008 12:51
odavat lobi tuleb ka mingil ajal näidata kui juba sisseostetud on:) Ja võimalik, et see ongi see aeg kus kõige vähem vaatajaid.
Sid 31.03.2008 14:02
Igaühele oma. Kindlasti on sellistele seepidele ka vaatajaid ja mitte vähe.
Minul küll ei olnud väikese lapse kõrvalt aega koguaeg telekat vahtida.
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster