INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
24. august 2019

Uudised

Aastahiti auhinnagala reporterid on Liis Lass ja Korraldajaonu  21.12.2007
foto Laura Kallasvee
liis_ja_korraldajaonu_1__Large__121144.jpg

R2-e Aastahiti auhinnagalal 3. jaanuaril teevad green room´is muusikute ja staaridega meeleolukaid mini-intervjuusid Raadio 2-e reedehommikused äratajad Liis Lass ja Korraldajaonu. Auhinnagala õhtu- ja saatejuhid avalikustatakse nädala pärast.

„Usun, et nende koostöö saab olema täpselt samamoodi klišee- ja krambivaba ning huumorirohke, nagu nende reedene hommikuprogramm. Mitte midagi tavalist ja harjumuspärast sealt ilmselt oodata pole,” räägib reprorterite valikust Raadio 2-e peatoimetaja Heidy Purga. Ta on kindel, et lõbus paar suudab televaatajatele lahedat meelelahutust pakkuda.

Liis Lass ja Korraldajaonu äratavad koos Genkaga igal reedel kella 7-st Raadio 2-e hommikuprogrammi „Silmad lahti!” kuulajaid, tehes seda muidugi läbi huumoriprisma. Jõulunädalal on huumoritrio eetris ka igal argihommikul.

Selle aasta parimad laulud selguvad ja võitjad pärjatakse neljapäeval, 3. jaanuaril R2-e Aastahiti pidulikul auhinnagalal, mis toimub tänavu Club von Überblingenis. Piletid üritusele on eelmüügis Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

Aastahiti hääletus on täies hoos. Oma lemmiklauludele saab hääli anda kuni aasta lõpuni internetis aadressidel www.r2.ee/aastahitt ja www.aastahitt.delfi.ee

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster