INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Unistuste Bändi laulja on Joosep Järvesaar  21.12.2007
UB_3_120638.jpg

R2-e Aastahiti auhinnagalal esineva Unistuste Bändi lõplik koosseis on selgunud. Raadiokuulajad valisid lauljaks Joosep Järvesaare ansamblist Bedwetters. Alates tänasest on müügil piiratud kogus pileteid Aastahiti 3. jaanuaril 2008. a. toimuvale auhinnagalale.

Tänavu kuuluvad Unistuste Bändi kitarrist Mihkel Mõttus (Bedwetters), basskitarrist Siim Usin (Paradise Crew), trummar Eimel Kaljulaid (Tuberkuloited), klahvpillimängja Koit Toome, torupillimängija Lauri Õunapuu (Metsatöll) ja laulja Joosep Järvesaar (Bedwetters).

Täna on muusikutel Eesti Raadio stuudios lindistamispäev. „Põnev, et osaleb nii palju erinevaid muusikuid. Eriti tahaks kuulda Metsatöllu Lauri torupilli, see saab ilmselt kõige lahedam olema,” räägib Joosep Järvesaar: „Aastahitt on vajalik, et tunnustada muusikuid. Auhinnagala on väga lahe – kõik on rõõmsad ja möllavad, tegijad muusikud saavad kokku, et muljeid ja kogemusi vahetada.” Joosepi kõrval said palju toetust ka Kristjan Kasearu, Lenna Kuurmaa, Jaan Pehk, Tanel Padar ja Birgit Õigemeel.

Tänavune Aastahiti pidulik auhinnagala toimub Club von Überblingenis. Pooleteisttunnisele otseülekandele eelneb ja järgneb pidu, kus mängivad muusikat Raadio 2-e DJ-d ja esinevad bändid.

„Aastahitt areneb ja muutub iga korraga,” räägib toimumiskoha valikust Raadio 2-e peatoimetaja Heidy Purga: „Sel aastal lepiti koostöös režissööriga kokku uus toimumispaik, mis annab võimalusi Aastahiti auhinnagalat visuaalselt huvitavamalt esitleda.”

Club von Überblingen avab 3. jaanuaril uksed pidulistele kell 20. Eelsoojendust teevad Raadio 2-e DJ-d ja üllatusesinejad, kes publiku otsesaate ajaks üles kütavad. Täpselt kell 21.30 lülitub Raadio 2-e ja Eesti Televisiooni otse-eeter klubisse ja auhinnagala jõuab kõikide muusikasõpradeni üle Eesti. Peale seda jätkub sealsamas pidu kuni hommikuni.

Aasta säravaimal muusikasündmusel astuvad lavale auhinda vastu võtma ja esinema Aasta Demo võitja, R2-e Toimetuse Lemmik, Uus Tulija, Eesti arvestuses Aastahiti esikolmik, lisaks muidugi Unistuste Bänd ja üllatusesinejad.

Piletid Aastahiti auhinnagalale on alates tänasest müügil Piletilevi müügikohtades ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Müügile tuleb ainult 500 piletit. Eelmüügis on hind 150, kohapeal 200 krooni. Üritusel vanusepiirangut ei ole. Auhinnagala lõpeb kell 23. Peale seda saavad klubisse jääda pidulised, kel vanust 18 eluaastat või enam.

Aastahiti hääletus on täies hoos, oma lemmiklauludele saab hääli anda internetis: www.r2.ee/aastahitt ja http://aastahitt.delfi.ee, kus on ka lahedaid klippe, mänge ja värskeid uudiseid.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster