INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Vennad Urbid sel nädalal kontserttuuril  19.12.2007
vennad_urbid_084732.jpg

Vennad Urbid annavad tänavu neli aastalõpukontserti üle Eesti, alustades sel neljapäeval Tallinnast, Estonia kontserdisaalist. Kahetunnine kontsertprogramm kannab nime „Hella hinge lood”

Esimene kontsert sarjast „Hella hinge lood” toimub sel neljapäeval, 20. detsembril kell 19 Tallinnas Estonia kontserdisaalis, sealt edasi viib muusikute tee reedel Pärnu Kontserdimajja ja laupäeval Tartusse Vanemuise kontserdisaali ning järgmisel reedel Võrru, kultuurimajja Kannel.

Vendade Tarmo ja Toomas Urbi kontserte saadab alati publikumenu, nende muusika austajaskond on suur ja laiahaardeline. „See on ühine teekond läbi lumise universumi, kandjateks Alliksaare ja Urbide laulud,” räägib Tarmo Urb eesootavate kontsertide kohta.

Vennad Urbid on oma uue muusika ka plaadi peale pannud. Kontsertidelt saab osta lisaks vanematele teostele nende uut albumit, milleks on „Tarmo ja Toomas Urb live”, valmimisel on ka stuudiolindistus „Piece Of Easy”, mis tuleb müügile aasta algul. Lisaks kahele uuele plaadile on Tarmo ja Toomas Urb varasemalt välja andnud neli albumit, Tarmo on üllitanud ka ühe sooloplaadi. Andekad muusikud ammutavad oma loomingu jaoks inspiratsiooni elust ja loodusest.

Värskelt ilmus ka eesti keeles 1991 aastal Soomes ilmavalgust näinud raamat „Kaks linna" (kirjastus Penikoorem, kirjastaja Peeter Ilus), mis on intrigeeriv aatelugu Eesti lähiajaloost tuntud ja tunnustatud soome kirjaniku Harri Sirola silme läbi. Raamat on pühendatud vendade Urbide tollasele sõpruskonnale, kelle põnevat ja keerulist elukäiku Sirola Eestis seirab. See on lugu Eesti lähiajaloost, peateemana inimsaatused lagunevas nõukogude riigirežiimis. Tookordne Eesti paistis autorile korruptantide, Viru ärikate ja parteilaste jõustruktuuride esindajate ulmeparadiisina, millele kõlas taustaks Brežnevi dünastia viimaste hingetõmmete viiulisonaat. Raamat on müügil raamatupoodides üle Eesti ja Urbide kontserditel.

Vendade Urbide kontserdid „Hella hinge lood”:

Neljapäeval, 20. detsembril Tallinnas, Estonia kontserdisaalis – kell 19:00
Reedel, 21. detsembril Pärnu Kontserdimajas – kell 19:00
Laupäeval, 22. detsembril Tartus, Vanemuise kontserdisaalis – kell 19:00
Reedel, 28. detsembril Võru kultuurimajas – kell 19:00

www.urbbrothers.com
www.myspace.com/urbbrothers

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster