INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
24. august 2019

Uudised

Ühel päeval keegi  17.12.2007
kirsti3_084827.jpg Terve meie väike vabariik on nüüd kõvasti jahunud teemal Enrique ja need kaks rumalat tüdrukukest, kes väitsid, et superstaari Eestis veedetud aeg kulus peamiselt nendega lõbutsemisele. Mõni kurjustas, mõni põlastas. Inimesed, kes natukenegi meelelahutusmaailmaga kursis, naersid. Miks? Väga lihtsal põhjusel, kaks tüdrukut ajasid totaalset pastat suust välja ja kõik hapukurgihooaega pidavad väljaanded said leheruumi täita, palka teenida ja inimesi endast väljutada! Nalja kui palju.Ükski tavainimene ju ei tea, et sellise kaliibriga superstaar ei lähene kunagi kusagil hotellifuajees suvalistale tibidele, ei tutvusta end, ei kutsu neid endaga aega veetma jne. See võib juhtuda vaid fänni ilusamates unenägudes, et tuleb Enrique ja halab kui üksik ta on ja kuidas ta küll kahe nii „silmapaistva” näitsiku lohutust vajab. Ka eesti keeles on ilmunud raamat Robbie Williamsist „Ühel päeval keegi”. Sellistele tshikkidele soovitaks soojalt see raamat kaanest kaaneni läbi tudeerida. Seal seletatakse ilusasti ära, kuidas superstaar „naisi hangib” (kui hangib). Tavaliselt on need väljavalitud ikka need, kes oma „professionaalsuse” eest korralikult tasutud saavad ja hiljem meeldivalt suu lukus hoiavad, ning uudist, et jagas voodit kõikide naiste unelmatemehega võib rääkida vaid teispool pilvepiiri Peetrusele.Ja naisi ei hangi kunagi superstaar ise, see töö jääb ka tema manageride-assistentide teha. See kehtib isegi selliste „vabade hingede” puhul nagu Robbie. Leidke põhjus miks peaks karmi vene tibiga viis aastat koos olnud ja siiani selliste lollide sammudega mitte esinenud latiinostaar endale totaalse jama keerama? Lihtsalt. Just like that! Et elu on muidu igav? No ma arvan, et tal oleks siin natuke paremaid variante ka olnud kui need kaks end mitte väljendada suutvat bimbot. Mees, kelle ees enamik naisi silda viskab, on oma lati ikka natuke kõrgemale seadnud, uskuge mind. Aga tshikid tahtsid ju lihtsalt end haipida, kahju, et see nende jaoks nii inetusti lõppes. Ja sildid kipuvad meil siin kõvasti kleepuma.
Kirsti.
Kommentaarid: [11]

Minni 17.12.2007 09:06
nu lammastele paras palk:)
Kessu 17.12.2007 09:30
kuidagi väga ebareaalne tundus nende jutt küll, aga noh neiud said endale promo ja omasuguste seas on kindlasti preilikesi, kes kadedusest roheliseks läksid:) Mina pigem mõtlesin, et huvitav, mis nende vanemad sellest supist arvasid! Odav
ööbik 17.12.2007 09:39
Ma ei suuda enam ammu Eesti kollast pressi jälgida, täiesti mõttetu aja raiskamine. Antud loost kuulsin Ärapanija vahendusel :D
No aga mis vahet seal on kas suurest edevusest näitad oma tisse ja kurdad parkimistrahvi üle või räägid oma musi-kogemustest?
Selge, et kui (meedia)kuulsust tahad, saab seda meie riigis üsna kergelt.
Delicious 17.12.2007 09:47
ma vist nägin Reporterist seda intervjuud, vaesed tobud....aga samas näe said puha ju telekasse ja press sai endale midagi hammaste vahele. Kõik said oma osa:)
Fergie 17.12.2007 11:03
vot neid telgitaguseid ise ei tea, pole seda tarka raamatut lugenud. Aga isegi kui õnnestuks kellegi tuntud staarikesega koos pidutseda, siis ma kella külge seda küll ei paneks.
Kirsti 17.12.2007 17:09
Kallis Ööbik! No ma olen ikka elus midagi muud ka teinud. 18 aastat televisioonis ja raadios ei ole just lühike aeg ja vastupidiselt Sinu arvamusele ei "roni" minu eriala inimesed ise lehtedesse oma jutukesi rääkima, ikka need, kes kirjutamisega teenivad helistavad meile. Info liigub, seltskond, kes omavahel suhtleb on sama. Ei ole "tissi näitama" läinud, aga kui küsiti polnud mõtet ka vastata nagu mõned, et "taastusid". Nad ei taastu ju! Ja pealegi on väga palju neid inimesi, keda ma julgustasin sama tegu tegema. Nad on hiljem kirjutanud ja julgustuse eest tänanud. Muuseas, hea tunne on sellist sõnumit saada. Ja parkimistrahvi osas oli ka õigus mul. Ebaõigluse vastu tulebki võidelda. Kui kõik ainult nimetutes kommides niisama lahmiks, ei liiguks üldse midagi. Seetõttu peavad minusugused vahel need "edevused" olema. Kõike head soovides Kirsti. P.S. Oma edevuse olen ma (usud või ei) selle 18 aastaga tõesti ammuilma rahuldanud! Lehes enda pilti või nime nähes küll ei rõkka! (vist 15 aastat juba!) :-)
kuuseneiu 18.12.2007 18:20
Tubli Kirsti..!!!
Lase ikke samas vaimus edasi.. Kõige parem osa sellest leheküljest on sinu jutukesi lugeda..Ka siis kui tegelikult on tegemisi ülepea ei raatsi siia mitte neid lugema tulla.

Ja tore et ööbikule koha kätte näitasid! Ei ole igaühel vaja inimeste kallal nokkida. Kuulsused on ikka tavaliselt teistsugused kui nad paistavad ja ei tohiks teised nende kohta igast jama ajada...!!

Päikest:)
Betty Boo 19.12.2007 09:14
milles probleem? Mina ei heidaks küll nendele tibidele miskit ette. võibolla hulkusidki seal hotellifuajees ringi ja said paar sõna vahetatud oma suure iidoliga ja võibolla põsemusigi. Lennukas kujutlusvõime hakkas kohe neiudel tööle ja nii nad omaarust pidutsesidki ja sisustasid Enrique aega:D Kui kedagi oleks huvitanud kas tõesti see nii oli, siis kindlasti oleks preilidel pidanud olema ju üht-teist ette näidata - pildid, võibolla mõni T-särk staari allkirjaga jne....aga ei miskit peale jutu. Ja noored tipsid said nagu sa ütlesid paar päeva kuulsuses püherdada. Pigem Eesti meedia on totakas ja igat juttu võetakse kohe tõepähe.
Nipi 19.12.2007 11:35
Ärapanijat vaatasin, seal nad koguni väitsid et magatanud vaest meest ja et voodis on Enrique hispaania matšo:)))) irw
Noh tegid nad või ei teinud, mind see ei huvita, fakt on see, et sellest ajakirjandusele pasundamine teeb nad iseenesest juba madalaks ja labaseks, vähemalt minu silmis.
Julia 19.12.2007 11:37
Lihtsameelsed ullikesed tahtsid natuke laiata, et nad on Enriquega kohtunud, a ei osanud siis mõelda, mis sellest võidakse üles puhuda....paras õppetund!
Tanka 19.12.2007 11:39
Kuskil oli nende reidi aadress ja seal oli küll üks tips ennast eksponeerinud E-ga. Nii et vähemalt katsuda said, kasvõi korraks:)
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster