INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Vabanduskiri naabritele  09.07.2007
kirsti3_091437.jpg Ma oleksin ise väga kuri, kui ma ei saaks magada seetõttu, et kellegi koer haugub kella nelja ajal hommikul. Minu koer haukus. Täna hommikul. Meie magamistuba on teisel pool maja ja sinna lärm ei kostunud. Ei helistatud ka, et miks teie koer haugub, aga ühel hetkel ikka kuulsin. Ajasin end püsti ja läksin paduvihmas kisavat ja ärritunud koera rahustama. Ja mis ma näen! Muidugi koer täiesti endast väljas. Tema kuudi ees keras ja hirmunud siil! Keset Tallinna linna-siil! Koer valvab oma maad, siil ei saa edasi ega tagasi. Koera nina oli muidugi torgitud nagu sõel. Nalja kui palju! Ajasin siis mehe üles. Kell oli paar minutit üle nelja. Kindad kätte, siili päästma. Siil oli vist minu mehe tuleku üle väga rõõmus. Isegi ei torganud teda. Viisime siis siili hommikusele autosõidule ja transportisime ta ohutumasse paika. Metsa. Piisavalt kaugele sõiduteest ja elumajadest. Küll oli lahe. Autost väljudes hakkas end kerast lahti ajama. Ja uskumatu, aga kui me ta maha panime ja eemale hakkasime minema, jäi siil nii armsalt meid vaatama. Tundus ausalt, et kohe lehvitab ka!
Tervitades Kirsti.
Kommentaarid: [7]

Sid 09.07.2007 09:43
ojaaa, sinu naaber ei oleks küll tahtnud see öö olla. Minul just sel kella ajal kõige parem uni ongi ja kui ülesse mingi jama pärast ärkan, siis ei saa enam magama jääda.
seliin dioon 09.07.2007 10:09
Sa oled täna hommikul kindlasti naabrite eriline lemmik kõige koeraga:)
Karin_A 09.07.2007 10:28
See oli arvatavasti Sinu kõige armsam jutt, siin. :)
Betty Boo 09.07.2007 10:44
tegu oli õilis. Ja ega sina midagi teha saanud, et koer siili peale lärmas hommikul vara.
Aga kui ma oleksin naaber, oleks mu esimene unine mõte küll vist rotimürk jne :))))Üldse olen ma hommikuti tige nagu herilane, eriti kui keegi veel üles äratab asja eest teist taga.
Mukk 09.07.2007 11:44
oi naabrid olid kindlasti esmaspäeva hommikul ülirõõmsad :) Eks linnas suure koera pidamine ole omaette julgus, eriti kui naabrid lähedal. Meil naabritel väike rottkoer, kes on nii vastiku kileda häälega ja vahetpidamata kiunub. Vahepeal on küll selline tunne, et löö või see nähvits maha. Aga ega see pole koera süü, ikka koerakasvatajate oma. Olen neile ka mitu korda ütelnud, et laps ei saa magada jne. Vahivad lihtsalt lamba näoga otsa ja kokutavad midagi, et ega nemad midagi teha ei saa.....tigedaks ajab.
Tõruke 10.07.2007 11:57
Eriti tigedad kindlasti need naabrid, kes koeri ei salli. teised saavad vast aru, et juhtub...
Siili oleks võinud täitsa kuskile parki viia, äkitsi olid tal hoopis pojad seal lähedal ja nüüd hakka metsast kodupoole kõmpima :)
Tegelikult on siile linnas päris palju, eriti just eramute juures. Sealt saab ju kerge vaevaga süüa miskit.
Mirjam 11.07.2007 10:46
Oi kui armas lugeda! On ikka viitsimine võtta kätte ja viia varahommikul siilikene metsa! Oleks kõik sellised loomaarmastajad!
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster