INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. oktoober 2019

SPA-d ja tervisekeskused

Kõik K L P S
loksark_logoga_142952.jpg 
Loksa Ravikeskus
Aadress: Posti 29, 74805 Loksa, Harjumaa
Telefon: 603 1245 või 5331 5082
Tegevusala:
Füsioteraapia, taastusravi, sanatooriumide, profülaktooriumide tegevus
Saada kiri      Koduleht

Loksa Ravikeskus asub kenas männimetsas Loksal Viinistu tee ääres 65 km Tallinnast (Narva suunas). Tegeleme taastusraviga 1996. aastast alates. Alustasime 10 kohaga siseosakonna juures. Nõudluse kasvades ehitasime haigla hoonele juurde kolmanda korruse, saades nii lisaks 28 kohta. Uus osakond valmis 2000. aasta maikuus.

Et järjest paremini vastata patsientide nõudmistele, toome igal aastal juurde uusi ravi- ja iluprotseduure (praegu on neid ligi 60).

Meie põhisuunaks on organismi puhastamine ravipaastu- ja dieetidega. Meie erinevus võrreldes teiste sanatooriumidega on selles, et meil on esikohal raviprotseduurid, terviseuuringud (EKG, vere- ja uriinianalüüsid), vaikus ja rahu, omaette olemine.

Alates 2006. aasta oktoobrist on meil väike bassein (4 x 6 m) vesivõimlemise ja veeaeroobika treeninguteks. Basseini juures on auru- ja soome saun.

Koos ema (isa) ja hoidjaga (kes tegeleb lapsega ema protseduuride ajal) võivad meile ravile tulla ka lapsed alates 4. eluaastast, kellele lastearst või eriarst on soovitanud taastusravi: massaaži, liikumisravi, massaaživanni või soolakambrit.

Meil on ilusad metsarajad jalutamiseks ning kaunis ja puhas liivarand. Soovi korral viime külastama Viinistu kunstimuuseumi. Igas toas on televiisor, puhketoas internetiühendusega arvuti, aga ka traadita internet ehk WiFi. Ka jõusaali kasutamine on tasuta. Õhtuti saab osaleda aeroobikatreeningutel, teisipäeviti kuulata psühholoogi loengut.

Loksa Ravikeskus töötab 24 tundi. Juhataja on majas 8.30-14.30. Administraator vastab telefonile E- R 8-16.

Tagasi
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster