INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Esteetiline plastiline kirurgia

Kõik A D E H K L M T V
logo_125126.jpg 
Villa Medica, A.L. Medical AS
Aadress: Villa 3(endine Tammsaare 39), Pärnu, 80010
Telefon: 442 7121, 5527131
E - N 8.30-19.00, R 8.00-17.00, P 8.30-18.00
Saada kiri      Koduleht

Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsiooni- järgseks taastumiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutus- käigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakume ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka iluspetsialist, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ainukesena Pärnus pakume ka LPG massaažiteenuseid.

AILI LINDMÄE konsultant
Nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku tulemuseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni). Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes. Saadab kliendi operatsioonile ja võtab ta pärast operatsiooni vastu taastumispalatis. Ainult erandjuhtudel, kui konsultant on täiendkursustel või viibib välismaal, ei ole tal seda võimalik teha. Pärast operatsiooni suhtleb konsultant patsiendiga kuni tema tervenemiseni.

KEVADINE NÕUANNE ILUKIRURGIA KONSULTANDILT
Oleks tark viia lõpuni unistus täiuslikumast kehast ja astuda konkreetne samm selles suunas. Kõige paremad ajad iluoperatsioonideks on kevad ja sügis. Rinnasuurendusoperatsioonide tegemiseks on praegu aga suisa viimane minut, sest proteeside õigesse kohta laskumine võtab mõne kuu aega. Ka rasvaimu järgne paranemisaeg kestab mõnest nädalast kuni mõne kuuni, sõltuvalt piirkondade arvust. Kõhuplastika arm aga peab enne suurt päikest olema piisavalt paranenud. Seega, rannahooajaks valmistuja võiks kiirustada ja broneerida konsultatsiooniaja esimesel võimalusel. Pakun teile teie unistuste täitumiseks parimat nõu ja tervikkontseptsiooni. Olen teie kõrval esimesest konsultatsioonist täieliku paranemiseni.

Aili Lindmäe Ilukirurgia konsultant

aili@villamedica.ee

Tagasi
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster