INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. jaanuar 2019

Ilusalongid

Kõik A B C D G I J K L M O P R S W
 
Aadress:
Telefon:

JUUKSUR
Juuksehooldust pakuvad Iluravi Rahvusvahelise Erakooli praktikandid õpetajate juhendamisel. Juuksehooldus sarjana kasutatakse Alter Ego Italy tooteid ja värve
KOSMEETIK 
Ingrid Millet näohooldusi teostavad Iluravi Rahvusvahelise Erakooli praktikandid koolitaja Kätlyn Podiradti juhendamisel. FEEL GOOD ripsmepikendusi paigaldab kosmeetik – koolitaja Kätlyn Podiradt. Näohooldusi teostatakse professionaalsete prantsuse kosmeetikasarjadega Ingrid Millet ja Dr Renaud, depilatsiooniks kasutatakse Starpilsi vaha Hispaaniast, kulmude – ripsmete värvimisel kasutatakse professionaalseid RefectoCil tooteid Saksamaalt. Meigitooted ja pintslid firmadelt Beauty is Life ja Jean Schramm, mis tulevad samuti Saksamaalt.
MASSAAZ 
Kehahooldusi, tselluliidimassaaþi ja lõõgastavat kehamassaaþi teostavad Iluravi Rahvusvahelise Erakooli praktikandid õpetajate juhendamisel. Kehahooldusi teostatakse professionaalsete prantsuse kosmeetikasarjadega Ingrid Millet ja Dr Renaud.
Massaaže teostatakse ka Pedi Baehr toodetega.
MANIKÜÜR-PEDIKÜÜR-KÜÜNETEHNIK
Käte ja jalgade hooldusi teostavad Iluravi Rahvusvahelise Erakooli praktikandid õpetaja juhendamisel. Kunstküüsi paigaldavad Astra Nail´s koolitaja Riina Pärli. Salongis on kasutusel belgia kunstküünte tooted ja lakisari Astra Nail's. Erihooldusena sooja parafiini protseduur!
SOOLAKAMBER
Kahekohalises soolakambris on meeldiv lõdvestuda hämara valgusega ruumis mugavatel lamamistoolidel kuulates rahustavat muusikat. Soolaraviseansi kestvus on 30 - 40 minutit.
SOLAARIUM
Kiirsolaarium ULTRA TAN MELODY 10056 asub kolmandal korrusel. Peale solaariumi kasutamist on olemas pesemise võimalus. Soovitav päevitusseansi pikkus on 9-15 minutit.

Tagasi
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster