INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. oktoober 2019

Ilusalongid

Kõik A B C D G I J K L M O P R S W
beautypro_150448.jpg 
Beauty Pro
Aadress: Roosikrantsi 17, 10119 Tallinn
Telefon: 641 8655
Faks: 631 2126
E-R 9:00-18:00
Kaubamärgid:
Essie, Tweezerman, DermaNew, Supersunic, Novalash, Nannic, Swiss Color , GiGi
Saada kiri      Koduleht

Beauty Pro on ilutarvete maaletooja aastast 2000. Tänaseks oleme ainuesindajad järgnevatele maailmas tuntust kogunud professionaalse kosmeetika brandidele nagu: Essie, Tweezerman, DermaNew, Supersunic, Novalash, Nannic, Swiss Color , GiGi ja paljud teised. Beauty Pro tooteid saab osta neljast erinevast Eestimaa linnast: Tallinnast, Tartust, Pärnust ja Jõhvist.

Kõikidele tootegruppidele pakume professionaalset toote ning müügikoolitust ja konsultatsiooni. Menüüst leiad valiku erinevates koolitustest. Oleme lähtunud oma tootevalikus eelkõige parimatest ja kvaliteetseimatest toodetest.

Professionaal leiab meilt kõik vajaliku ilusalongile. Meie missioon on tagada Teile personaalne, sõbralik ja kiire teenindus. Pürgime selle poole, et saate tänases kiires elutempos igapäeva tööks vajaliku ühest kohast.

Meie tootevalikust leiad: - kangas-, geel-, akrüülküünte materjali - küünekaunistused - spamaniküüri ja -pediküüri vahendid - kehahooldustooted - ripsmete keemilise koolutuse vahendid - ripsmete ja kulmude püsivärvid - ripsmete püsipikendused - püsimeigi vahendid - spray-päevituse vahendid - mikrolihvimise vahendid - epilatsiooni vahendid - ühekordsed tarvikud - desinfitseermise vahendid - naba- ja varbarõngad

NB! MEIE KODULEHKÜLG ON UUENENUD. INTERNETIPOES OSTU SOORITAMINE ON NÜÜD ÜLILIHTNE!!! MEIE INTERNETIPOE TOOTEVALIKUST LEIAD ÜLE 1500 TOOTE.

Tagasi
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster